Залиште нам повідомлення!

  • Ужгород
  • Україна
  • +380500711597, +380668830015, +14157356706


Введіть сумму та натисніть "Надіслати"

ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ КУРСІВ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

Thanks for your incredible courses quys!!!

Karolina Bolt

На годинах qa school можна дізнатись багато нової інформації, як саме правильно оволодіти майстерністю тестування програмних продуктів та досягти рівня високого кваліфікованого спеціаліста.
Детальний розгляд прикладів роблять процес навчання набагато доступнішим для сприйняття та цікавішим.
Курс буде корисним та пізнавальним для всіх бажаючих освоїти дану область ІТ сфери.

Юлія

Проходив навчання на курсах восени 2014, коротко спробую описати можливості, які дають ці курси і що варто очікувати.
В першу чергу, ні в якому разі не потрібно розраховувати, що лише саме проходження цих курсів, дозволить легко почати працювати в QA!
Курси, це один із багатьох необхідних кроків, навіть один із найважливіших, але лише їх не вистачить, щоб отримати роботу QA.
Курси будуть дуже корисними для людей, які вже працюють QA в малих компаніях (до 2 людей) з малим досвідом (особливо Manual QA) і хочуть розвиватись, або просто ознайомитись, які методології і підходи використовуються їх колегам в інших компаніях. Тобто мається на увазі, якщо людина прийде із підготовленими питаннями в різних сферах, я впевнений що викладачі курсів зможуть підказати рішення і навчити багато чого нового. Всі викладачі курсів, є серйозними професіоналами із солідним досвідом в цій сфері.
Для людей, які ж не мають досвіду в цій сфері, курси будуть не менш корисні, але якщо завчасно взяти програму курсів і почати ознайомлюватись самостійно, ви зможете винести НАБАГАТО більше знань. Те саме стосується мови програмування, якщо ви чітко бачите себе в напрямку QA, почніть завчасно вчити хоча б одну із мов програмування (Python, Ruby, Java, C#) всі ці мови активно застосовуються для написання automation тестів, на курсах викладають в Java, тому бажано почати її, але отриманні знання можна застосовувати в будь якій з них. Щоб почати вчити мову програмування, треба бажання, терпіння і google =).
Не мало важливим є виконання всіх завдань, які даватимуть на курсах. Також, наразі дуже важко знайти роботу в ІТ сфері, не знаючи англійскої. Як і де шукати роботу, теж роскажуть і покажуть на прикладах.
Я задавав запитання, які не входили в програму курсів і отримував повні відповіді і додаткові таски, тому викладачі готові вас розвивати, потрібно лише ваше бажання.
Крім знань ви також отримаєте дуже багато нових знайомств, які точно пригодяться.
Є деякі негативні речі, які теж потрібно відмітити.
(Стосується лише людей, які не працюють в QA).
1. Курси не передбачають працевлаштування. Це не є мінусом курсів, вони не для цього створені. Це може бути мінусом, вашого резюме. Поясню:
- На всіх співбесдах, які ви будете проходити, буде задано питання:
Чому вас не працевлаштували, після проходження курсів? Справа, в тому що більшість теперішніх курсів в ІТ, створені таким чином, щоб при проходженні курсів відібрати кращих людей собі в компанію, відповідно, якщо вас не взяли, це значить що ви не кращий....
Але це можна легко пояснити і тоді воно не буде мінусом вашого резюме, будьте готові до цього питання.
2. Ви не будете залучені в реально 'робочі' проекти, але якщо ви хочете вчитись, вам цілком вистачить того з чим будете працювати.
Конкретно про себе, наразі працюю Automation QA (Mobile) не в Ужгороді.
Роботу в QA знайшов дуже швидко, через 1.5 тижнів після проходження курсів.
Мені дуже допоміг мій досвід в іншій сфері, але це інша історія =) ...

Georgiy Isopenko

В ІТ сфері, я новенька! Курси дали мені поштовх в якому напрямку рухатись! Я задоволена, отримала купу нової та корисної інформації! Познайомилась на курсах з цікавими людьми та приємно вражена здібностями сучасної молоді!

Леся

Привіт всім. Я випускник курсу базового ручного тестування Uzhgorod IT School (січень, 2017). Поділюся своїми враженнями. Із самого початку хочу зауважити, що курси - не панацея, і не гарантія працевлаштуваня. Просто один з етапів підготовки. Комусь він більш потрібний, комусь менш. Для мене вони стали корисні. Про серйозний підхід до організації навчання свідчить те, що ще до початку курсу, ви отримаєте корисні поради і матеріали для кращої підготовки для старту навчання. Дійсно раджу скористатися ними. Це полегшить і навчання на курсах, і сприятиме подальшому професійному розвитку. Звичайно, що базову теорію можна вивчити і самому. Головний плюс курсів в тому, що Андрій, Яна та Ігор - викладачі, які не тільки допоможуть опанувати матеріали курсу, але й навчать думати як тестувальник. Окрема подяка Альоні, яка вирішує організаційні проблеми, і робить все, щоб навчатися на курсах було комфортно. І звичайно ж не можна не згадати, Олександра Стойковича. Він і організатор, і викладач, і менеджер команди. Одним словом – не тільки автор ідеї, а й людина, яка змогла втілити цю ідею у життя, і далі її розвивати. Головна перевага курсу – підтримка після навчання. У вас дійсно є можливість спробувати свої сили на реальних міжнародних проектах. Головне –бажання. Я такою можливістю скористався. Давати поради – невдячна справа. Кожен сам обирає шлях, яким йти. Особисто я не шкодую, що відкрив для себе двері в ІТ через Uzhgorod IT School.

Yuriy V Kish